:: درباره ما

شرکت فناوران آریا در سال 1379 با نام تجاری آریا توسط جوانان با تجربه، خلاق، متعهد و متخصص ایرانی در جهت ارتقائ کسب و کار و ایجاد راههای نوین در زمینه خدمات، مشاوره و اجرا آغاز به کار نمود و در عرصه تکنولوژی فناوری اطلاعات تاسیس گردید.

با توجه به نیاز روز افزون رو به رشد ایران فعالیت‌های این واحد نیز گسترش پیدا کرد و هر روزه کار‌شناسان و متخصصان بیشتری را به خود جذب نمود. امروز فناوران آریا افتخار همکاری با صدها شرکت‌ بزرگ و کوچک را در بخش‌های دولتی و خصوصی داشته و پروژه‌های متعددی را در زمینه ایجاد خدمات الکترونیک و فناوری اطلاعات و داده‌ها را برای مدیران ارشد و کارفرمایان و پیمانکاران ایجاد نموده است. فناوران آریا، موفق به تدوین راهکارهای مختلف اجرای پروژه‌های خرد و کلان شده و با دستیابی به این روش‌ها و استفاده همزمان از روش‌های علمی تمامی مراحل تحقیق را با دقت طراحی نموده و کیفیت اجرای مراحل مختلف پروژه را تحت کنترل و بررسی دائمی قرار می‌دهد.

 

:: چشم اندازها و ماموریت فناوران آریا

چشم‌انداز: استفاده از فناوری اطلاعات به روشی ساده‌تر، پرارزش‌تر و قابل اعتماد‌تر برای کلیه سازمان‌ها در هر ابعاد، جهت ایجاد تحول در کار و زندگی

ماموریت: تلاش برای دستیابی به زندگی بهتر با ایجاد روابط برنده-برنده و التزام به صداقت و عدالت نسبت به کلیه کارکنان و مشتریان

 

:: اهداف اصلی فناوران آریا

هدف اصلی شرکت فناوران آریا تامین رضایت مشتری به بهترین شکل ممکن می‌باشد. در این راستا کلیه پرسنل، حداکثر تلاش ممکن را در حوزه کاری خود به این منظور ارائه خواهند نمود. کلیه همکاران ما در شرکت فناوران آریا به طور مستقیم و یا غیر مستقیم در رسیدن به این هدف سهم دارند. فناوران آریا بر آن است که به عنوان شرکت پیشرو در صنعت نرم‌افزارهای مبتنی بر وب در ایران و کلیه خدمات انفورماتیک، با بهترین کیفیت ممکن به تولید و ارائه محصول و خدمات بپردازد. فناوران آریا نیل به ایده‌آل‌ها را در هیچ زمینه‌ای غیر ممکن نمی‌داند. علاوه بر اینکه هدف فناوران آریا موفقیت چشمگیر در بازار فعالیت خود می‌باشد، هدف بسیار مهم دیگر ساخت محیطی برای رشد همکاران می‌باشد که باعث شود کلیه پرسنل از عضویت در تیم ما احساس سربلندی و افتخار نموده و با حداکثر رضایت شغلی، فناوران آریا را به عنوان خانواده دوم خود بشناسند و از همکاری با این تیم لذت ببرند.

 

:: فعالیت‌های اصلی فناوران آریا

  • ارائه‌ راهکارهای طراحی و پیاده سازی سایت اعم از پورتال، سیستم مدیریت محتوا
  • ارائه‌ راهکارهای خاص تولید فناوری اطلاعات برای سازمان‌ها
  • ارائه‌ خدمات آموزش، استقرار و پشتیبانی راهکار‌ها
  • ارائه خدمات مهندسی مدیریت و ایمن سازی اطلاعات برای شبکه‌های پیشرفته
  • راه اندازی بستر تلفن های مبتنی بر شبکه (Voip)
  • تامین سرورهای اختصاصی میزبانی در ایران و خارج از کشور
  • سیستم‌های ارسال و دریافت پیام کوتاه مبتنی بر وب
  • ارئه راهکارهای تجارت و بازاریابی الکترونیکی