:: فرم ساز پیشرفته آنلاین

با استفاده از این سامانه قادر خواهید بود بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و طراحی سایت فرم های مورد نیاز خود را جهت نمایش در وب سایت بصورت آنلاین و با امکانات پیشرفته بصورت ویژوال طراحی و دسته بندی نموده ، پاسخ ها و اطلاعات جمع آوری شده را مشاهده نمایید.  

سریعترین راه برای ساخت و ثبت نتایج فرم های تحت وب بدون نیاز به دانش برنامه نویسی!

  • فرم های الکترونیکی گونه ای از همان فرم های کاغذی هستند که ابعاد، هزینه های چاپ، بایگانی، توزیع و محدودیت های جغرافیایی را حذف می کند.
  • فرم های الکترونیکی می توانند سریع تر پرشوند و به صورت خودکار قالب بندی ، محاسبه، جستجو، واعتبار سنجی شوند. با فرایند امضاء دیجیتال و هدایت به صندوق های پست الکترونیک چرخه تائید و کنترل با سرعت بیشتری صورت می گیرد.
  • فرم های الکترونیک طراحان وب، مدیران وب سایت ها و همه کسانی که نیاز به داشتن فرم های پویا را در وب سایت یا وبلاگ های خود حس می کنند و نیز کمترین اطلاعاتی در مورد طراحی یا پیاده سازی اینگونه فرم ها توسط زبان های برنامه نویسی ندارد و یا اینکه زمان لازم برای اینگونه فعالیت ها را ندارند یاری خواهد داد. شما می توانید با چند کلیک ساده فرم مد نظر خود را طراحی و در اختیار کاربران خود قرارداده و در هر لحظه و هر نقطه دنیا نتیجه حاصل از پر کردن فرم را به تفکیک در خود سامانه یا پست الکترونیکی خود مشاهد نمائید. به این ترتیب بدون داشتن سواد برنامه نویسی قادر خواهید بود پیچیده ترین فرم ها را نیز مدیریت کنید.
 

 چه کسی می تواند فرم ها را بسازد و مدیریت کند؟

اگر شما یک توسعه دهنده وب، مدیر وب سایت، وبلاگ نویس و یا حتی مشتری خدمات طراحی وب ما یا یکی از همکاران ما هستید، زیر ساخت فرم های الکترونیکی زندگی کاری شما را راحت تر و ارزان تر خواهد کرد. اگر نیازمند یک پایگاه داده تحت وب، فرم ساز، فرم ارسالگر(پست الکترونیک)، فرم های HTML و یا یک فرم ساده تحت وب می باشید جای شما اینجاست. شما سازنده بعدی فرم های خود هستید!