:: نرم افزار پشتیبانی آنلاین

مدیریت ارتباط با مشتری به همه فرآیند‌ها و فناوری‌هایی گفته می‌شود که در شرکت‌ها و سازمان‌ها برای شناسایی، ترغیب، گسترش، حفظ و ارائه خدمت به مشتریان به کار می‌رود. سازمان‌ها با استفاده از سیستم مدیریت پشتیبانی آنلاین می‌توانند چرخه فروش را کوتاه‌تر و وفاداری مشتری به ایجاد روابط نزدیک‌تر و درآمد را افزایش دهند.

آمار‌ها نشان می‌دهند که اگر ۲۰ مشتری از خدمات شما ناراضی باشند ۱۹ نفر از آن‌ها این موضوع را به شما نخواهند گفت و ۱۴ نفر به فروشندگان دیگری مراجعه می‌کنند. هر مشتری ناراضی به طور متوسط به ۱۰ نفر دیگر تجربه نا‌خوشایندش را می‌گوید و هر مشتری راضی بطور متوسط به ۵ نفر دیگر می‌گوید و تا ۹۰% مشتریان ناراضی دیگر از شما خرید نمی‌کنند و علت آن را به شما نمی‌گویند . ۹۵% از مشتریان ناراضی اگر با سرعت و به خوبی به شکایتشان رسیدگی شود مشتریان وفادار خواهند شد.

سیستم مدیریت ارتباط با مشتری سایت ایران (آریا) می‌تواند کمک کند تا مشتریان شما حفظ شوند و مشتریان جدیدی جذب شوند.

 

قابلیتهای سیستم در یک نگاه

سرعت بسیار بالای دسترسی به اطلاعات، کاهش نیروی انسانی، کاهش هزینه‌ها، افزایش سهم بازار، کاهش خطر از بین رفتن اطلاعات مشتریان و شرکاء تجاری سازمان با عوض شدن افراد، قابلیت پیگیری و تمدید خدمات دوره‌ای قبل از اتمام آن‌ها، دسترسی آسان به سیستم از هر نقطه از دنیا، سطوح امنیتی طبقه بندی شده، تحلیل‌های گرافیکی، محافظت ایمن از داده‌های مشتریان، قابلیت انعطاف و سفارشی کردن توسط تولید کننده، دسترسی از طریق وب از جمله قابلیت‌های سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان فناوران آریا (سایت ایران) می‌باشد.

support-screen